PREFABLO – SPÓŁKA Z NIEOGRANICZONĄ KREATYWNOŚCIĄ

Mamy wieloletnie doświadczenie w działalnościach gospodarczych i artystycznych, każdy z nas jest specjalistą w swojej dziedzinie i wszyscy mamy głowy pełne pomysłów! Co jeszcze nas łączy? Przyjaźń, czasem nawet pokrewieństwo i… przede wszystkim miłość do tego co robimy!

Pracę nad budynkami prefabrykowanymi rozpoczęliśmy w 2014 roku, mamy w swoim dorobku realizacje mobilnych i przestawnych budynków z prefabrykatów bryłowych. W 2018 roku podjęliśmy decyzję o działalności na szerszą skalę; tak powstało PREFABLO.
Stworzyliśmy katalog gotowych projektów budynków z wykorzystaniem nowoczesnych technologii oraz pełnej prefabrykacji. Budynek w 95% powstaje w fabryce!
Nasz główny cel to funkcjonalne, trwałe i estetyczne budownictwo z kilkakrotnie skróconym czasem budowy. Realizacja zaprojektowanych przez nas obiektów trwa maksymalnie jeden miesiąc!

WŁODZIMIERZ BŁOCHOWIAK
Nowoczesny człowiek renesansu. Magister inżynier Telekomunikacji, przez wiele lat prowadził działalność gospodarczą zajmującą się naprawą i serwisowaniem sprzętu medycznego.
Od 1998 roku pracuje w Skoda Auto Polska S.A. (obecnie Volkswagen Group Polska), szkoli i udziela porad autoryzowanym stacjom obsługi w całej Polsce .
Hobbistycznie jest wynalazcą i zapalonym twórcą mebli, urządzeń ułatwiających życie. Pasją do robót stolarskich zaraził się jako dzieciak w stolarni swojego wujka Leona Piechowiaka twórcy wozów Ostrowskich oraz producenta mebli inkrustowanych.
W naszej firmie Włodzimierz odpowiedzialny jest za kontrolę jakości naszych produktów.
Jego wieloletnie techniczne doświadczenie zapewnia trwałość naszych realizacji.

MACIEJ MISZCZYK

Wirtuoz konstrukcji stalowych. Jeden z założycieli biura projektów konstrukcyjnych Studio K3. W 2005 ukończył Wydział Budownictwa na Politechnice Krakowskiej
Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał projektując konstrukcje stalowe dla Czeskich fabryk motoryzacyjnych. Może pochwalić się realizacjami w całej Europie, obecnie podbija rynek kolejnych kontynentów.

Jego pasja to astronomia i fizyka kwantowa.

W naszej firmie Maciej odpowiedzialny jest za projektowanie systemu połączeń prefabrykatów oraz elementów zapewniających bezpieczny transport, również tworzy formy do odlewu modułów.

JAKUB FELLMANN

Alchemik konstrukcji żelbetowych. Jeden z założycieli biura projektów konstrukcyjnych Studio K3. W 2005 ukończył Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska na Politechnice Poznańskiej.

Jego fascynacja żelbetem zrodziła się w Baranowie podczas intensywnej burzy mózgów nad projektem budynku usługowego o pięciu kondygnacjach, gdzie klatki schodowe niemal lewitowały wsparte jedynie na żelbetowych podciągach i płaskich stropach monolitycznych. Kuba zrozumiał wtedy jakie nieograniczone możliwości daje żelbet.

Wiele budynków autorstwa jego projektu rozsianych jest po całej Polsce. Realizował projekty zarówno przemysłowe, użyteczności publicznej jak i mniejsze, takie jak domy jednorodzinne.

W naszej firmie Jakub odpowiedzialny jest za projektowanie konstrukcji żelbetowych naszych prefabrykatów. Podejmuje decyzje co do rodzaju zbrojenia i mieszanki betonu. Dzięki jego pracy nasze budynki są wytrzymałe i trwałe.

ANNA BŁOCHOWIAK
W 2010 ukończyła Uniwersytet Przyrodniczy, Wydział Ogrodnictwa i Hodowli Nasion. Posiada doświadczenie w pracy jako koordynator zespołu.
Obecnie pracuje jako florystka, organizuje dekoracje na imprezach okolicznościowych.
Hobbystycznie zajmuje się tworzeniem naturalnych kosmetyków z nasion i roślin, aromaterapią.
W naszej firmie Ania odpowiedzialna jest za sprawy organizacyjne oraz za planowanie terenów zielonych wokół naszych budynków.

PIOTR BŁOCHOWIAK
Jego pasja to podróże i poznawanie nowych języków… programowania!
W 2014 ukończył automatykę i robotykę na Politechnice Poznańskiej i rozpoczął pracę jako programista.
W naszej firmie Piotr odpowiedzialny jest za wdrażanie nowoczesnych technologii, sprawia że nasze obiekty są „Inteligentnymi budynkami”

URSZULA BŁOCHOWIAK
Wizjonerka architektury. W 2007 roku ukończyła Architekturę i Urbanistykę na Politechnice Poznańskiej. Po studiach pracowała w Irlandii w biurze
zarządzającym projektami, nadzorowała postęp prac na budowach.
Od 2009 roku prowadzi biuro projektowe Architektula Architekt Urszula Błochowiak www.architektula.com
W naszej firmie Urszula odpowiedzialna jest za przeprowadzanie inwestycji przez procedury urzędowe, uzyskiwanie decyzji pozwolenia na budowę.
Tworzy design naszych produktów.
Jej hobby to ceramika oraz wille miejskie i stare kamienice. Od lat zajmuje się modernizacją zabytkowych obiektów. Przywraca młodość starym
budynkom poprzez gruntowny remont i nadanie im nowej funkcji.
Z tego względu nasza firma zajmuje się również działalnością deweloperską polegającą na adaptacji strychów miejskich kamienic na mieszkania.